חנות הרצאות

חנות ההרצאות הדיגיטלית כוללת: סדנת הורים (5 הרצאות), סדנת מתבגרים (5 הרצאות), סדנת הורים באנגלית (5 הרצאות) והרצאות כלליות ע"פ הפירוט: התמכרות למסכים, מריבות בין אחים, עזרה בבית, שיפור התקשורת במשפחה, העצמת הקשר המשפחתי, השפעת סדר הלידה על עיצוב אישיות הילד, Family Meeting והכנה לכיתה א'.
אורך כל הרצאה כשעה. ההרצאה זמינה למשך 3 חודשים. עלות הרצאה 35 ש"ח. כל סדנה מחולקת ל-5 הרצאות שניתן לרכוש בנפרד. הקישור שתקבלו הינו כרטיס כניסה לכל דבר, זה אומר שאין להעבירו לאנשים אחרים.
להלן לינק המרכז את כל ההרצאות

5 שבועות סדנת הורי ילדים בגילאי שנה עד 12


מפגש 1: חוקים וגבולות, כבוד הדדי ותרופת הקסם לינק לרכישה
מפגש 2: ביטחון עצמי, תחרותיות וסגנון הורות שונה לינק לרכישה
מפגש 3: מריבות בין אחים, ניהול כעסים ופתרון בעיות לינק לרכישה
מפגש 4: העסקת יתר, מאבק כוח, נקמה והימנעות לינק לרכישה
מפגש 5: ארוחות, שגרת בוקר, שינה ופחדים לינק לרכישה


5 שבועות סדנת הורי מתבגרים 


מפגש 1: חוקים, כבוד הדדי והתמודדות עם מסכים לינק לרכישה
מפגש 2: ביטחון ודימוי עצמי לינק לרכישה
מפגש 3: העסקת יתר, מאבק כוח, נקמה והימנעות לינק לרכישה
מפגש 4: לב הבעיה ואחריות על הבעיה לינק לרכישה
מפגש 5: איך מצמצמים התנהגויות בסיכון? לינק לרכישה


התמכרות למסכים

איך מנתקים את הילד מהמסך בלי איומים, בכי ועצבים? כמה זמן מסך מומלץ לכל גיל? מה עושים כשהמתבגר מחובר לנייד באופן תמידי? מתי זה לגיטימי להחרים את הנייד או להשתמש באפליקציות המגבילות את השימוש? איך המסכים משפיעים על המבנה הפיזיולוגי של המוח ומה אנחנו יכולים לעשות בנדון?


מריבות בין אחים

איך מצמצמים את העוצמה ואת התכיפות של המריבות? איך מטפלים בקללות ובמכות ומה עושים כשזה לא "כוחות"? מה עושים בזמן אמת וממה רצוי להימנע? איך המריבות משפיעות על המקום של הילד במשפחה ובשדה החברתי?


איך גורמים לילדים לעזור בבית? 

למה הילדים צריכים לעזור אם יש להם את כל החיים לעבוד? איך אפשר לקבל עזרה בלי לבקש 10 פעמים?
איזה עבודות מתאימות לכל גיל ומה עושים עם המתבגר הפאסיבי? איך משנים את תבנית החשיבה של הילד שאתם צריכים לעשות הרבה ואני מעט?איך משפרים את התקשורת במשפחה?

 איך "ניסוח חיובי" (Positive Phrasing) משפר את התקשורת ויוצר קירבה? מתי מומלץ להשתמש בתקשורת משקפת (Reflective Listening)? מהם 10 הטעויות השכיחות הפוגעות בתקשורת? אילו משפטים "מנצחים" חשוב לומר לילדים?


העצמת הקשר המשפחתי 

איזה פעולות מעצימות את הקשר וגורמות לילד להרגיש אהוב ורצוי? איך מחזקים את הקשר בין האחים? איך משפרים את האווירה המשפחתית? מהו מודל C's-4?

לינק לרכישהFamily Meeting

מהם 8 השלבים של Family Meeting, מי מנהל אותם ומה החלק הכי חשוב בהם?
איך Family Meeting מצמצם מריבות בין אחים? איך Family Meeting עוזר לגייס את הילדים לעזרה בבית ולפתור בעיות? למה חשוב לתת דמי כיס וכמה כסף נותנים בכל גיל? 


איך המקום של הילד במערך המשפחתי מעצב את אישיותו?
מה מאפיין ילד בכור, אמצעי, צעיר ויחיד? מהם 7 הגורמים המשפיעים על עיצוב אישיות הילד בילדות המוקדמת? האם אפשר לשנות תכונת אופי שתקשה על חיי הילד? אילו פעולות של ההורה פוגעות בהתפתחות תקינה של הילד ואילו מעצימות אותו? הכנה לכיתה א' 

איך "מרפדים" לילד את המעבר ותומכים בו רגשית וחברתית? איך מטפלים בבעיות חברתיות ובבעיות משמעת בבה"ס? איך מפתחים מוטיבציה פנימית להשקיע בלימודים? מה תפקיד ההורה בהכנת שיעורי הבית ואיך יודעים אם צריך לשלוח לאבחון?

לינק לרכישה

5 שבועות סדנת הורים באנגלית

Parenting class session 1 Link to purchase
Parenting class session 2 Link to purchase
Parenting class session 3 Link to purchase
Parenting class session 4 Link to purchase
Parenting class session 5 Link to purchase

רשומות פופולריות

5 שפות לאהבה