מי אחראי על שיעורי הבית?שיעורי בית הוא נושא טעון בבתים רבים. לא מומלץ להשתמש בתוצאה טבעית, לתת לילד להיכשל ולהתמודד עם ההשלכות של מעשיו. עדיף להעביר מסר חיובי, אוהב ואכפתי, לדוגמא:

אני לא אוותר על נושא הלימודים, כי אני לא אוותר עליך

ללכת לבית ספר זו לא אופציה. מדובר בחוק חינוך חובה

איך אני יכולה לעזור לך?

בוא נקבע שיחה עם המורה ונראה איך אפשר לצמצם את הפער שהצטבר

שיעורי בית הם משימת החיים שלך

איך להערכתך אתה מבצע את משימת החיים? האם במלואה? האם רק ב-50%? איך היית מרגיש אם הייתי מבצעת את משימת החיים שלי רק ב-50% ומכינה לארוחת צהריים רק חצי שניצל :-)

  

מצרפת טיפ נוסף בנושא עם נקודות נוספות למחשבה בנושא שיעורי בית. 

תגובות

  1. אני נשוי שבע שנים בלי ילד, אז בעלי מתחיל להתנהג בצורה מוזרה, חוזר הביתה בזמן האחרון וכבר לא מבלה איתי, והוא התגרש ממני. אז נעשיתי עצוב מאוד ואבדתי בחיים כי הרופא אמר לי שאין דרך להיכנס להריון, זה באמת יאמל את חיי. עד שנתקלתי בחבר שסיפר לי על DR ALABA מהאינטרנט, איך הוא עזר לנשים רבות עם בעיות דומות שאני עובר, אז יצרתי איתו קשר בכתובת: dralaba3000@gmail.com והסברתי לו. הוא אמר לי את כל מה שאני צריך לתת לפני שהוא יכול לוותר על הכישוף להחזיר את בעלי, מה שעשיתי, והוא שלח תפילה עוצמתית שהייתי צריכה לומר באמצע הלילה בזמן שהוא מטיל את כישוף האהבה. זה היה נס 48 שעות אחר כך בעלי היחיד חזר אלי והתנצל על כל מה שעשה ואמר לי שהוא מוכן לגמרי לתמוך בי בכל דבר שארצה. התקשרתי במהירות ל- ALABA וסיפרתי לו מה קורה באותו הרגע, והוא גם הכין ושלח לי תרופה שאמרה שהיא תרפא כל מחלה או זיהום לא רצויות שמונעות ממני להרות ואז הורה לי על כך. איך להשתמש בזה לפני שפוגשים את בעלי. זאת לאחר השימוש בעשב ובשורש הילידים הזה, כעבור כמה שבועות התחלתי להרגיש סימני הריון בכל מקום, אני ממש בהריון, רק ילדתי ​​ילד ב -1 לחודש זה. אני מבטיח להודיע ​​לכל העולם על ד"ר אלבא כדי לשמור על היחסים שלי כמו גם לתת לי ילדים. אני יכול לקרוא בגאווה שלי היום. לכל אישה שמוצאת זאת בלתי אפשרית, הנה ההזדמנות שלך לחייך ולהביא אושר למשפחתך, אנא צרו קשר עם ד"ר אלבא דוא"ל: dralaba3000@gmail.com או צרו קשר עם מספר הוואטסאפ שלו: +2349039885856, הוא אלוהים שנשלח להחזיר מאהבים אבודים ולהביא לך אושר.

    השבמחק

הוסף רשומת תגובה

רשומות פופולריות